Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare mendimi keni per njerezit qe mallkojne??

Kush te mallkoj qe ti leshoj emallkimet e une ???
Jo se gjynaf!
Une i kam shume bezdi der ne urrejtje njerezit qe mallkojne. Ne pergjithesi femrat shquhen per mallkime lol
Por te mallkoje nje mashkull Si grate e liga … se di ishte shocking ?
 
Ja nje rast meqe mu kujtuan mallkimet!
Ishim ne shqiperi tani ne dimer, nje e aferme i kishin zen djalin pa patent e kishim marr brenda, ai do rrinte maksimumi 2-3 dite aty!
Iki une aty e degjoj qe mallkonte femijet e policit?‍♀️
Ne ate moment ngela pa fjale, u preva edhe u ndjeva shum keq! Personi ne fjal mu shpif sinqerisht!
I thash mos mallko se ka bere punen e vete policia, po ben shum gabim qe mallkon njerz te pafajshem!
Qe aty ne ate moment edhe pse njeri i afert mua mu shpif fare...
Me pak fjal nuk i duroj dot ata njerz as qe i dua pran vetes sado te aferm ti kem!
Sdi as kam mallkuar kurr e sdua ta bej kurre.
 
Ja nje rast meqe mu kujtuan mallkimet!
Ishim ne shqiperi tani ne dimer, nje e aferme i kishin zen djalin pa patent e kishim marr brenda, ai do rrinte maksimumi 2-3 dite aty!
Iki une aty e degjoj qe mallkonte femijet e policit?‍♀️
Ne ate moment ngela pa fjale, u preva edhe u ndjeva shum keq! Personi ne fjal mu shpif sinqerisht!
I thash mos mallko se ka bere punen e vete policia, po ben shum gabim qe mallkon njerz te pafajshem!
Qe aty ne ate moment edhe pse njeri i afert mua mu shpif fare...
Me pak fjal nuk i duroj dot ata njerz as qe i dua pran vetes sado te aferm ti kem!
Sdi as kam mallkuar kurr e sdua ta bej kurre.
Yes exactly! Njerez te vegjel, njerez pa bote.
 
Yes exactly! Njerez te vegjel, njerez pa bote.
Sinqerisht me kan mbet ne mendje mallkimet e saja shum kohe me pas aq keq jam ndjer, po ajo valle qe i thot cmendon?? Apo nuk ua din kuptim, ose jan njerez pa bote sic e the ti.
 
Sinqerisht me kan mbet ne mendje mallkimet e saja shum kohe me pas aq keq jam ndjer, po ajo valle qe i thot cmendon?? Apo nuk ua din kuptim, ose jan njerez pa bote sic e the ti.
Ligesia e njerezve ska fund! Ka njerez qe kane mesuar te mallkojne dhe E shofin Si dicka normale! Like he mi mo se me eshte mesu goja se kam me te keq thone! Mua me Duket e pa tolerushme aq me teper ky rasti qe thua ti extrem fare.
Mendoj qe thelle thelle ka te beje dhe menyra se Si jemi edukuar.
Kam degjuar nje mallkim njehere kur kam qene ne albania mes dy femijesh vella dhe moter ndoshta mosha 8-10 vjec!
“Te rente kanceri ishalla”
Vetem ta degjoje ishte depressing! Im sure ata ne shtepi e kane degjuar jo qe kane Idene e semundjes itself
 
Ligesia e njerezve ska fund! Ka njerez qe kane mesuar te mallkojne dhe E shofin Si dicka normale! Like he mi mo se me eshte mesu goja se kam me te keq thone! Mua me Duket e pa tolerushme aq me teper ky rasti qe thua ti extrem fare.
Mendoj qe thelle thelle ka te beje dhe menyra se Si jemi edukuar.
Kam degjuar nje mallkim njehere kur kam qene ne albania mes dy femijesh vella dhe moter ndoshta mosha 8-10 vjec!
“Te rente kanceri ishalla”
Vetem ta degjoje ishte depressing! Im sure ata ne shtepi e kane degjuar jo qe kane Idene e semundjes itself
Vetem atje i degjon keto lloj mallkimesh per fat te keq, esht e tmerrshme.
 
Te grifte mickonja ???
 
Edhe mua me tha nje femer , vafsh mbrapa diellit ... 3 muaj qendrova nudo qe te mos me merrnin flake rrobat . Mire mbrapa diellit qe nuk shkova , po u plevitosa nga rreshjet e stines ??
Ti paska dashur te fluturosh first class ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.