Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Çfarë mendoni për anëtarin/anëtaren sipër....?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

anna ana

Don't use people. Just don't!
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
1,655
Pëlqime
2,173
Pikë
113
Te sygjeroj te qeshesh me te vertet jo ne menyre ironike e mos na shif si armiq se nuk jemi te till..bota esht e tgjithve jo e imja
Lovju🤗♥
Betohem ne Zot qe qesh me shpirt kur qesh, sepse UNE nuk jam hipokrite, besome.
Ta them kete sepse kur nevrikosem jam e vertete por dhe kur te kam xhan jam e vertete. Ok!
 

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
11,471
Pëlqime
11,584
Pikë
113
Lovju🤗♥
Betohem ne Zot qe qesh me shpirt kur qesh, sepse UNE nuk jam hipokrite, besome.
Ta them kete sepse kur nevrikosem jam e vertete por dhe kur te kam xhan jam e vertete. Ok!
Nejse se e tepruam edhe dolem jasht teme, nuk esht nevoja te betohesh per askend se spo te gjykoj, thjesht kam kuptuar nje menyre ironike tek ty e them!
Kaq kam un..edhe e mbyll ketu


Tema: sdi gje
 

Dea

Amerikane 😛
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,529
Pëlqime
7,292
Pikë
113
Tifoz sherri 😅
 

anna ana

Don't use people. Just don't!
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
1,655
Pëlqime
2,173
Pikë
113
Nejse se e tepruam edhe dolem jasht teme, nuk esht nevoja te betohesh per askend se spo te gjykoj, thjesht kam kuptuar nje menyre ironike tek ty e them!
Kaq kam un..edhe e mbyll ketu


Tema: sdi gje
Une nuk merzitem, ndoshta shakaja ime merr formen e sarkazmes, por jam teper e vertete ne ato qe them🙂🤗
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top