Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare mendoni per nje Mashkull qe femra e refuzo dhe ai ben shantazhe e fyerje?

VAGABONDII

Ske pse trego kush je, jeta te ben ta tregosh ate!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Prill 7, 2019
Mesazhe
1,039
Do doja me ju te diskutoja nje Teme qe e ve re kohet e fundit nga shume persona qofte Anonim apo direkt.Qe nje femer u fol u qesh dje pavarsisht qe ajo nuk shfaq Interes, dhe pastaj kur e veren se Tipi bie ne dashuri i largohet! Cmendim keni ju! Si duhet nje mashkull te reagoje??
 
Per fatin tone te keq,ekzistojne femrat e tilla.
Une mendoj se femrat e tilla flasin me 2-3 meshkuj ne te njejten kohe,dhe ia varin atij qe ka lekun.
Mirpo ka edhe femra qe bien ne dashuri,dhe ikin pasi kane frke te lendohen.
 
Ne real nuk njoh te tilla incidente arrogante.
Ata qe kam njohur kur vendosnin ta shembnin uren, ruanin respekt,ose s'donin t'ua permendje ate histori.

Ne virtual c'nuk kam pare. :)

Histori e mesele. :)

Nenkuptoja boten e vrazhde boshe te tyren.

Asesi e hijshme ,por eshte nje fenomen qe e gjen (duke e justifikuar,se nqs e ke dashur s'mundesh te mos flasesh per te). :rolleyes:
 
Janë të neveritshëm.
U duhet zhduk fara.
 
Im Sick and tired reading about man man man man man man . ?

Kaq nuk Po zgjatem me tej me temen se kemi pare/lexuar edhe femra jo korrekte. ?
 
Ka dhe goca shumë qe ikin me te martauar ju mbajn videot dhe i kercenojn
Per kte ca mendimi keni ?
 
Mendimet e mia u a kushtoj njerëzve me vlerë. Ndaj s’kam mendim për këtë kategori.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.