• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare Mungon Aktualisht Ne Jeten Tuaj??

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,809
Mosha
27
Aktualisht me mungon nji person qe eshte shume large,do te doja ta kisha prane si dikur.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
2,949
Location
Struge
:lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx:
 

Buum

Jeto! Duke vrapuar nga gjithcka
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,868
Eurot qe kisha neper duar ,!
 
Top