• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfarë muzikë jeni duke dëgjuar !?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Mbushe_Tushe_Me_Uje_Fushe

Hamshori`Forumit
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,341
Mosha
30
Mkan filmu nacut para nja nji jave tu kcy mbi tavolin ke lokali ma kan cu qpare ishq bo spat o sa kam qesh po qe kercejq mire edhe ashtu pllake e ti sma kishe then qelbsin :p
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
the most Crazy Remix Off David guetta in LOndon

 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
 
Top