• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë muzikë jeni duke dëgjuar !?

SweeTy

🧸
Nt2 PRINCESS
Mesazhe
3,147
Poooo 😞😞😞...kur jane mire...gjysma tkeqes...gjysma shpirtit e plotsuar 🥰
Ehhh cmu fiksua taniiiii
Mgjes moj nena imeee si je sot si u gedhive thuam cte ka munduar qe gjith naten ke qen zgjuarrrr .....

Ahhhh mor bire te keqen nena nate e dite te shoh ne enderra ngrihem e degjoj e mjera mos troket njeri tek dera 😞😞


Qofshin mire kudo qe jan Prinderit e gjithsecilit 🙏
 

SweeTy

🧸
Nt2 PRINCESS
Mesazhe
3,147
@GHOST-RIDER te persh

DY fjal zemre do ti them dhe per ty nene qe lind njerin Se ne jet ti je e para edhe keshtu do te jet gjithni

Bir o bir i nenes biro asgje nga kjo jet nk dua nk me vlen as pasuria aq sa me vlejn fjalet e tuaaaa
 

GHOST-RIDER

👋👋👋👋👋👋
ANETAR ✓
Mesazhe
3,113
Ehhh cmu fiksua taniiiii
Mgjes moj nena imeee si je sot si u gedhive thuam cte ka munduar qe gjith naten ke qen zgjuarrrr .....

Ahhhh mor bire te keqen nena nate e dite te shoh ne enderra ngrihem e degjoj e mjera mos troket njeri tek dera 😞😞


Qofshin mire kudo qe jan Prinderit e gjithsecilit 🙏
🙏🙏🙏🙏 😊😊😊😊
E ka kte efekt kjo kenga...
Degjo dhe "Po kendon bilbili" 😉
 
Top