• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfarë muzikë jeni duke dëgjuar !?

Status
Not open for further replies.

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
6,777
Likes
4,412
Location
Struge
Ky eshte legjende e gjalle..

Fjalet ne fillim te kenges:

C'do shpirt ne bote, gjithmone kerkon dike.. Shpirti kerkon shoqeri..
Dhe askush, asnjehere nuk ka prodhuar ndonje mekanizem, madje as edhe te gjitha kenget e botes,
nuk e kuptojne dot se sa shume duron nje zemer, kur dikush i mungon asaj..

Dino

 

Mr-Grey

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
360
Likes
292
ende nuk kam arrite ta kuptoj, pse disa nga shqiptart kane nje nostalgji aq te madhe Dino Merlin apo edhe ish bendin Bjelo Dugme?
 
Status
Not open for further replies.