Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë na mungon?

Rrelse

🍁🍂🍃Kuksiane🍃🍂🍁
Kontributor/e
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
39,941
Më mungojnë ata që më rritën e më edukuan.
 

Jana

I am not a follower, I am a leader.
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Feb 9, 2021
Mesazhe
7,322
Elhamdulimah ndihem shum e knaqur me ato qe mi ka dhen zoti,mungesen e kam te njerzit qe shum pak ka njerez qe ta duan te miren,e sa shum ka nga ato qe shum do ishin te gezuar nese me shohin sa me keq,e ata njerez nga un vec te mira kan mar,kur se kuptoj ket sjellje e zili te ata😔
 

Noah

I am here !
Anetar i Stafit
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Jul 9, 2019
Mesazhe
23,475
Me mungon @Pinki me shakat e gallatat 😔😔
Ne jeten reale gjithcka dhe asgje.
 

Mignonne

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 8, 2020
Mesazhe
12,742
Cfare na mungon,? 😂😂😂
Ne radhe te pare dhe me kryesorja dhembshuria,pastaj edukata,sinqeriteti,dija,dashuria,kultura.dhe sa te tjera me radhe...fatkeqsisht njeriu eshte qenia me e pameshirshme,te gjithe mundohen gjithe kohes vetem te shprehin injoranc aty ku u duket se po te tregojn dicka te zgjuar,jan te gjithe kaq agresiv dhe te gatshem te mberthejn shpatat per lufte dhe askush nuk e merr guximin te te japi nje lule,,jan te gjithe kaq te gatshem per gjykim nderkoh brenda dyerve te shpis se tyre gjendja mund te jete katastrofike,,por jo ata do ushqehen vetem duke e nxjerr dhe pergjysmuar mllefin e tyre bashke me ate qe do ta kapi lapsi te debatoj.,,mjer ai ca faji pati,,,cfare na mungon,? Paqja ne vetvete padiskutim.✌✌
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja