Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë na mungon?

Nikoleta

MOS LEJO LOTET,TE PREKIN ZEMREN!
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Jun 13, 2021
Mesazhe
4,673
Zemra i mungon shume njerzve!
 

Caramele

Sfida me e madhe ne jet eshte vet jeta😢
Kontributor/e
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
22,125
Mami im tme qendron pran kto muaj apo dit te veshtira😥😥😥😥😥
 

Dielli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 29, 2021
Mesazhe
345
Na mungojne shume gjera.
Çdo vit qe kalon, pakeson shporten e te mirave qe ka njeriu dhe mbare shoqeria duke e varferuar jeten.
Mungojne njerezit me edukate, mungon miresia, mungojne fjalet dhe mbi te gjitha mungojne veprat e mira.
Beni mire se miresi do merrni.
 

Dea

Kontributor/e
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
10,488

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja