Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ndihme ju duhet?

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
39,971
Pershendetje.

Me aq njohuri dhe dituri qe kam do mundohem tju ndihmoj mjafto qe ju ta kerkoni ate ketu.
Fusha ku kam njohuri jane:
1: Telefonat
2: Programime
3: Sisteme operative (OS)
4: IRC (nga A tek ZH)
5: mIRC Scripting
6: Social Marketing
7: Online Marketing

Dhe shum te tjera qe sme vijn ne mendje tani.
 
Last edited by a moderator:
Pershendetje!

Me aq njohuri dhe dituri qe kam do mundohem tju ndihmoj mjafto qe ju ta kerkoni ate ketu!
Fusha ku kam njohu jane:
1: Telefonat
2: programime
3: sisteme operative (OS)
4: IRC (nga A tek ZH)
5: mIRC Scripting

Dhe shum te tjera qe sme vijn ne mendje tani!


sa mireeeeeeeeeeeeeeeeeee, kam pasur shume here probleme, tashme di kujt ti drejtohem...flm
 
SI mund te shkarkojme programe me lek nga iphone ?
 
Deri ne 10 version thot une kam mbi kete gjithsesi ti bejme proven se iphone me ngeli se mu prish samsungu se ska shanc me mbajt iphone
 
Lol
 
Pershendetje!

Me aq njohuri dhe dituri qe kam do mundohem tju ndihmoj mjafto qe ju ta kerkoni ate ketu!
Fusha ku kam njohuri jane:
1: Telefonat
2: Programime
3: Sisteme operative (OS)
4: IRC (nga A tek ZH)
5: mIRC Scripting
6: Social Marketing
7: Online Marketing

Dhe shum te tjera qe sme vijn ne mendje tani!
Po eksperienc per udhetime turisike ke? Let me know :p
 
Nese diqgjet skeda madre e pc
Ca sygjerimi ke ?
 
Yep
 
Cfar konkretisht ?
 
Nuk jam i mire ne gjuhen italiane persa i perket pjeseve te PC doje te thoje motherboard?
une te sygjeroj te blesh nje motherboard po te asaj marke por vitprodhim me te ri
1: Sigurohu te ket Procesor Core i3-5-7
2: minimumi 6GB RAM
3: nje karte grafike NVIDIA DDR5 2GB DEDICATED 6SHARED
dhe do jesh tulle per 10 vitet e ardhshme! :)
 
i5 e siper
 
Me pak fjale me ble pc te re
Cmimi i ketyre qe permende pak a shum?
 
Me pak fjale me ble pc te re
Po varet ca te eshte djegur ty ? Ca te nxjerr pc hapet apo fare leviz ndonje gje qe kuptohet qe ndizet apo asgje
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.