• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare ndihme te duhet?

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
7,800
Likes
1,483
Script per telefona si per te shkruajtur me sms ashtu dhe per chat
LSPhpChat

Una semplice chat in PHP. Lo script non è ricchissimo di funzionalità ma è molto semplice da installare. Suggerito ai meno esperti che desiderano installare una chat senza troppa fatica. Da segnalare il supporto delle emoticon.


Kerkoje dhe instaloje, eshte dhe per aprendistet uroj te te ndihmoj.
 
Last edited:

Frank

Kshu kshuuuuuuuu! :p
I Rregjistruar/e
Mesazhe
6,978
Likes
3,251
Mos e ndyej tastieren per kaq pak, ketyre bossave kerkoju 1 milion euro e siper :p
5000 euro ti jap une, sa te takoj Jorinen :D
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
6,723
Likes
4,232
Location
Struge
Nje pyetje kisha..

Isha duke zbrazur inboxin dhe vura re qe opcioni "Delete" nuk ekziston.. Max qe mund te bej eshte Leave Conversation.

Pse nuk i fshij dot?
 

Frank

Kshu kshuuuuuuuu! :p
I Rregjistruar/e
Mesazhe
6,978
Likes
3,251
Nje pyetje kisha..

Isha duke zbrazur inboxin dhe vura re qe opcioni "Delete" nuk ekziston.. Max qe mund te bej eshte Leave Conversation.

Pse nuk i fshij dot?
Po nese ti i fshin, i bie qe mos ti lexoje njeri me!!! :p behet kjo?! Harroje! :D ishalla ske nr llogarish bankare aty thuaj :p
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
6,723
Likes
4,232
Location
Struge
Ncuk.. Vetem nje foto me kostumin D&G qe e kam blere per naten e matures ne gjimnaz :p
 

AntiDrogA

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
70
Likes
63
Age
40
mmolecule cfar komande me sygjeron per androirc sa here Te futem tbej identify she tfutem automatikisht ten dhomat #stafi #Ndihme #Shqiperia domethen atje Ku kam access