• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cfare ndjeni ne Kete momente Vuajtje,Dashuri apo Urrejtje ?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
438
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Urrejtje per vapen :p
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
438
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Mall...
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,427
Mosha
26
Location
Tiranë
Mall
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,427
Mosha
26
Location
Tiranë
Pelqim
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,018
Location
Struge
S'ndjej gje.. Ndoshta nje cikez melankoli..
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,018
Location
Struge
Ehh, ec e duro keto 6 muaj tani... Do kerkoj azil ne Zimbabwe, u pa puna :p
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
I Rregjistruar/e
Mesazhe
975
Mosha
32
Location
Ne te Arushes
Ehh, ec e duro keto 6 muaj tani... Do kerkoj azil ne Zimbabwe, u pa puna :p

hajde merr Azil ne Fier vlla,Ultra All inclusive :D ti e di qe vllai ste zhgenjej,sidomos me Prurjet e reja qe ka Sjell Lumi qe kalon brenda ne Fier,dhe Vjosa dhe Semani :D
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,018
Location
Struge
hajde merr Azil ne Fier vlla,Ultra All inclusive :D ti e di qe vllai ste zhgenjej,sidomos me Prurjet e reja qe ka Sjell Lumi qe kalon brenda ne Fier,dhe Vjosa dhe Semani :D
Lumi ate pune ka, sjell, merr c'te gjeje para.. Gjithsesi, ne Fier s'do jetoja me shume se 2 dite :p
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
I Rregjistruar/e
Mesazhe
975
Mosha
32
Location
Ne te Arushes
Lumi ate pune ka, sjell, merr c'te gjeje para.. Gjithsesi, ne Fier s'do jetoja me shume se 2 dite :p
Fierit ti vish anes ti o Trim,se esht problemi atij shokut qe S`del ne Fier,por rri tek Lagja :D + qe te dish ti c`prurjesh kan ardhur tani :D kohet e fundit do vish rraket :D
 
Top