• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare ndjeni ne Kete momente Vuajtje,Dashuri apo Urrejtje ?

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
Uurej veten sexkam dashuruar sinqerisht nji kokrren e bizeles ne realitet

Per momentin kenaqesie. Poo pij kafen e mengjesit relaxxxx
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,194
Likes
17,964
Age
26
Location
Tiranë
Sleepy mode
 

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,461
Likes
2,880
Dashuri per nje coffee ☕️ ?
po te ishe kjo ne foto do isha nis tashi ... :p


Tashi qe jam ul... po ndjej djersen qe kullon ke kanali ne shpine e po me guxhilis... :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,194
Likes
17,964
Age
26
Location
Tiranë
E mirë o mirë:lolx:
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
o vape po ndiejjjjjjjjjjjj se asgje jeter............ ka mete dhe hija e ............. mener muhabetit dashnise
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
a ti marte rryma breket ty ishallaaaaaaaaaaaaa
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
Oj tringa apet me ato qe i lidh poshte gujve ki hi a ????