Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare quani dashuri ??? Si e pershkruani......

Hahahahaha eshte qesharake si e quajn disa dadhurine edhe droge, se dashuria ju paska fajet :p
Ne fakte vet jan fajtor!!
Do thuash pse? Sepse duet ta zgjedhesh personin qe i fale ndjenjen me te bukur, nuk shikohet vec estetika por edhe karakteri, nuk shikohet vec xhepi por edhe personi qe ke perball.
Une per vete nuk mundem te dashuroj nje mashkull qe nuk perputhem aspake me te, qoft nga familja, profesioni, estetika etj dhe pastaj ta shaj ate se ai mi ka fajet ? ?
Keto gjera te ndodhin ne moshe adoleshnce ama jo kur ke kalu te 25 se o turp pz e modh, turp pi vetes dhe intiligjences.....
Qe mos tet dhembi koka, gjeje partnerin/en si vetja qe i permbushni kushtet njeri tjetrit dhe jetoni te lumtur se fundja asgje nuk eshte e perjetshme as vet njeriu!!
 
Besoj kjo teme i referohet cfar e quani ju dashurine jo copy paste. Do ishte me e donishme mendimi personal :)
Tallesh lol si sme vajti mendja mua qe eshte keshtu eee lol

P.s.Postimi qe solla nenkupton pergj per temen..e nese duhet vec mendimi im...une mendoj qe dashuria nenkupton te duash dike pa kushte ne te mire e ne te keqe.
 
Te zihesh, te grihesh, te shahesh e pastaj te puthesh e kafshohesh si egerisere nga turrinjte. Ti thithesh gjith ajrin nga goja e mos te ngopesh. Te neneshtrohesh pa folur.
 
Nuk eshte e lehte ta shpjegosh dashurine.
Gjithesesi ne gamen e saj relative te preceptimit njerzor,ajo eshte shume bujare duke perqafur shpesh shpirtra te ftohte,ku rrezikon te vdese dhe vete ne brendesine per ti ngrohur.
 
Budallepsje:p
 
Ndjenjë e fuqishme, e thellë që të lidh ngusht me dike-diçka që të bën të duash me gjithë zemër e me gjithë shpirt,duke mos kursyer asgjë; miqësi e thellë, sinçertte, çiltërsi, e pastër, e dëlirë, e vërtetë e zjarrtë, e flaktë, e vrullshme; e fshehur, heshtur, e parë, e pafat, tragjike, e paparë, bizare, e çoroditur.
 
Ndjenjë e fuqishme, e thellë që të lidh ngusht me dike-diçka që të bën të duash me gjithë zemër e me gjithë shpirt,duke mos kursyer asgjë; miqësi e thellë, sinçertte, çiltërsi, e pastër, e dëlirë, e vërtetë e zjarrtë, e flaktë, e vrullshme; e fshehur, heshtur, e parë, e pafat, tragjike, e paparë, bizare, e çoroditur.


Big Comment ! Big Like !
 
Ndjenje...si cdo ndjenje tjeter qe e perben qenien njerezore,pa shume filozofira.
 
Te heqesh dore nga admirini i shume meshkujve per te duruar kritikat e njerit ??
 
Te heqesh dore nga admirini i shume meshkujve per te duruar kritikat e njerit ??
Une do e pershkruaja kshu,te shtrengohesh fort me duart e dikujt pa pasur frike nga asnje permbysje,te jesh i sigurt se airbagu i saj do te shpetoj gjithmone jeten edhe po re ne gremine. :p

Bukur a? :D
 
Une do e pershkruaja kshu,te shtrengohesh fort me duart e dikujt pa pasur frike nga asnje permbysje,te jesh i sigurt se airbagu i saj do te shpetoj gjithmone jeten edhe po re ne gremine. :p

Bukur a? :D
Shume .une vdes per perqafime..???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.