Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfare te fal personi siper!

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 27, 2017
Mesazhe
6,234
Pëlqime
8,211
Pikë
113
Te qeshura ne shkrimet e saj :)
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
Miqesi respekt
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 12, 2018
Mesazhe
2,308
Pëlqime
2,155
Pikë
113
Lol....e mire se po te boj dhurate nje qe kam fiksim

Guxo e shaje lol
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top