Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfare te fal personi siper!

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Moonlight

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 12, 2018
Mesazhe
2,308
Pëlqime
2,154
Pikë
113
Kenaqesi ne pak rreshta qe shkruan

e boll se na mbaruan komplimentat :p
 

marino

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 5, 2018
Mesazhe
102
Pëlqime
52
Pikë
28
tinguj muzikore qe jan ne guston time
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
866
Pëlqime
3,357
Pikë
113
Marino nuk më thotë gjë : /
 

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2018
Mesazhe
4,081
Pëlqime
3,787
Pikë
113
Dashuri 24 karatshe.
 

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2018
Mesazhe
4,081
Pëlqime
3,787
Pikë
113
Lulebore me vese mengjesi
 

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2018
Mesazhe
4,081
Pëlqime
3,787
Pikë
113
Pasqyra te thyera cdo mengjes. Lol
 

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 27, 2017
Mesazhe
6,234
Pëlqime
8,209
Pikë
113
Stilin si te perdoresh looool :p
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,968
Pikë
113
Location
Struge
Shoqeri
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top