• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare te fal personi siper!

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
5,024
Mosha
27
Me jep mendimin e asja vajze te rritur me respekt omelsi,e dashuri.
😘😘😘😘
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
5,024
Mosha
27
Ahhh se harrova ka dicka pa me dhon mka i kafe borxh.😂😂😂😂
 
Status
Not open for further replies.
Top