Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfare te fal personi siper!

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,343
Pëlqime
22,652
Pikë
113
Mosha
28
Me jep mendimin e asja vajze te rritur me respekt omelsi,e dashuri.
😘😘😘😘
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,343
Pëlqime
22,652
Pikë
113
Mosha
28
Ahhh se harrova ka dicka pa me dhon mka i kafe borxh.😂😂😂😂
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,343
Pëlqime
22,652
Pikë
113
Mosha
28
Dashamiresi
Respekt
Pranon shaka.
 
Reactions: Iva

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 27, 2017
Mesazhe
6,234
Pëlqime
8,209
Pikë
113
Do me fali 5-n ose 6-n eshte ne medyshje :p
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 12, 2018
Mesazhe
2,308
Pëlqime
2,154
Pikë
113
Une 4 se kaloj! Pike....gjithe te tjerat merri, te 8 po vij vete lol

Kjo me fal dhomet perjasht....
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top