• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Çfarë të kujton ... ?

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,169
Mishi mvaret see cfare lloj kishi e ke fjalen :)

Policia ??
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,022
Likes
3,489
Nxehtësin .. detin .. pushime ..relax

Çfarë të kujtojnë keqkuptimet ?
 

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,457
Likes
2,880
Me kujtojne qe njerezit qe duam me shume duhet ti vleresojme sa me shume, per kohen qe i kemi prane, pasi kryesisht rendesine e tyre e kuptojme kur i humbasim.

Cfare te kujton Anatomia ?
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
5,716
Likes
2,832
Pushimet qe merrnim dikur po tani po na japin nje sheleg te madh. Lol

Cte kujton dy macok qe po gricen me njeri tjetrin? Lol
 

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,457
Likes
2,880
misjone ne shkretetire !

Po ky ? Big_Babol_tutti__50cb74c4e1d76-1000.jpg