• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
 • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cfare tifozash ka me shume forumi ??

Cfare tifozesh ka me shume forumi

 • Interista

  Votes: 6 66.7%
 • Milanista

  Votes: 3 33.3%

 • Total voters
  9

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,510
Hajde ta shofim ??
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,510
Haahahahaha me adresa fallco po votojne
Hahaahahahaahhaha
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,488
Mosha
26
Location
Tiranë
⚫🔵⚫🔵⚫🔵⚫🔵⚫🔵⚫🔵
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,510
Milan ka histori, interi ka thjesht tripleten e Murinjos por do kohe e shume pune te arrije Milanin e madh.
Ja fut kot tI
Kta skane shance me e arrit ti thu do e arrijne
 

mogli

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
3,338
Screenshot_2018-09-17-19-08-22.pnginter-totenham 2
Sampdoria-inter 1
Inter-fiorentina 2
Inter-caglari x 😂😂😂😂 inter a seria B 😂😂😂
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,797
Location
127.0.0.1
Jeni aq tifoza te mdhej sa nuk krahasoheni me ndeshje direkte po me parma dhe cagliari 😂
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,037
Location
Struge
@molecule e di si jane keta?? Si ai cerri lagjes, qe sa here e ke perballe i fut nja dy shpulla per sport dhe te nesermen perseri te ben si gangster.
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,797
Location
127.0.0.1
@molecule e di si jane keta?? Si ai cerri lagjes, qe sa here e ke perballe i fut nja dy shpulla per sport dhe te nesermen perseri te ben si gangster.
😂😂 E di e di. Le te gezohen amon le ti marrin dhe 7 champions tjer vec tjen te lumtur. 😂
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,510
@molecule e di si jane keta?? Si ai cerri lagjes, qe sa here e ke perballe i fut nja dy shpulla per sport dhe te nesermen perseri te ben si gangster.
Ke te drejte ne ju thyjme brinjet po prape te nesermen filloni ju

hqdefault.jpgt
 

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
2,920
E keqja e tifozave te Interit eshte se keta nuk pranojne asnje lloj fakti dhe pretendojne se jane ekip i madh por nderkohe nuk jane.

Une jam Juventin po mos krahasoni Interin me Milanin se eshte turp.

Permendni ate tripleten e lodhme qe as vet se dini si e fituat. Kishit 40 vjet pa luajtur nje finale championsi e u deshen vullkane e favorizime skandaloze ne cdo ndeshje me shku deri aty ku shkuat.
 
Top