Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë tipi jeni në dashuri....

Ca me gjet mo :)
Po po flisnim per njeriun qe te shton trashegimtarin more gim :p se mke pyt apo kur ngjo menaxhim te shko menja te dyqoni i rrezikshem je. Cigare kongraband a do me 150 lek ca emri dush ?
 
Albanez ?? Po jam.... or ti i huaj
Madje jam gjys kosovar sa per korrektesi :)
Qeke i huj nfakt jena i sangue me ? se di serbisht nuk di qe i bje sjeni miksu ?
 
Vinjol eshte emri im @Ai_Tipi jo gim
Ka ik koha e cigares.... e kane kap te medhenjte
Jam i perqendruar tek salltanetet tani :)
Ato kane lek......
 
Vinjol eshte emri im @Ai_Tipi jo gim
Ka ik koha e cigares.... e kane kap te medhenjte
Jam i perqendruar tek salltanetet tani :)
Ato kane lek......
Po do ke sa dush te mdhej nuk jemi per te mdhej nuk e rrujm puna jone vlla une ta thash meqe punon te fitosh ti ? gjith tmirat vino ✌️
 
Salltanetet jane dasmat ditelindjet fejesat etj etj :)
 
@Ai_Tipi psh do vije dita qe do martohet ai bosi yt
Fustanet per nusen. Kostumin per dhenderrin. Veshjet e shoqeruesv/e i ka nga une... dhurate :)
 
Nje zot e di ca tipi jam se po te mburesh vete eshte si ta genjesh ate.
 
Duhet hapur nje lokal, pagesat per cdo seance, ndoshta dikush meson dicka.
 
Jam njeri i urte
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.