Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë tipi jeni në dashuri....

Eh çbën dashuria:D
 
E sigurte qe romantike e gjalle ?... Dhe normale qe edhe mashkulli me terheq i tille . Private , dhe e qete/qarte/prere... ne Pergjithesi. ?

Nuk me pelqejne manipulimet dhe presionet ne pergjithesi ... such a turn off 4me .
 
Pa rregulla loje ????
 
Ufff jam shumm xheloze at qe me tako mu sdu asni mi fol,
O baj vetes keq nese vjen puna vetem aj tjet mir,
Sa mashum du me kupto e me dasht mdel keq se e teproj,
Besoj shum,
Fal shum,
Edheeeeeee e fundittttttt po e morra vesh qe ka trathttiiii edheeee vazhdo me muuuu ather kam frik zotin se jam ma e keqja e botes ?? ni Zot e di qa kam than
 
Ufff jam shumm xheloze at qe me tako mu sdu asni mi fol,
O baj vetes keq nese vjen puna vetem aj tjet mir,
Sa mashum du me kupto e me dasht mdel keq se e teproj,
Besoj shum,
Fal shum,
Edheeeeeee e fundittttttt po e morra vesh qe ka trathttiiii edheeee vazhdo me muuuu ather kam frik zotin se jam ma e keqja e botes ?? ni Zot e di qa kam than
Mos mbaj naj ? me vete se do besh naj dem
 
Kafsh e terbuar, xheloze e cmendur, nevrike pa limit. Ehh gjith te kqijat i kam. Por jam dhe i cik romantike kshu 1 her ne vit ?‍♀️
 
Kafsh e terbuar, xheloze e cmendur, nevrike pa limit. Ehh gjith te kqijat i kam. Por jam dhe i cik romantike kshu 1 her ne vit ?‍♀️
Lum burri qe tka ose do te mari :) qenke besnike :p
 
Tip leshi?
 
Ehhhhh ca tipi jam
@Dorina eshte tip leshi
Po une jam me keq se kaq.......
Kur kam 1 femer kam vetem 1
Skam sy per re tjera......
 
Disa mendojne Dashuria si neper seriale turku ... Por n Realitet e din qfare do te thot Dashuri ?! kur e qon jeten me nje person Ben plane me te Ai punon per ty kurse Ti kujdesesh per femjet e tu dhe te tij ? Etj ..
 
Cfare tipi ? hmmm ? Jam Ajo Tipja Qe Bej kinse sdu vemendje Por e dua Dashuroj shume por Po Gaboi ja fus piken .
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.