Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfare urreni tek nje person?

-Njerezit qe te kritikojne,edhe nese ti i ben te gjitha mire serish do ta gjejne nje mangesi tek ty.
-Njerezit qe flasin pas shpine per ty,e kur ti je perballe tyre ata sillen sikur te duan.
-Njerezit qe te tradhetojne,e ne fund bejne viktiminen.E fajin ta lejne ty :):)
-Njerezit qe perfitojne nga miresia jote.
-Kto sjellje nuk me pelqejne.
 
Kur të hedhin hi syve
 
Mendjemadhesine,thashethemetet vdekje i kom.
 
Tek personat ne pergjithsi urrej mendjemadhsin perçmimin uljen e dikujt para tjetrit per interesat e veta .... kta jan ato qe deri dje kan ngren buk me gjiz e nje cop domate, kan bo dy lek e shperthehen si "boba /femra bobash "
 
Injorancen!
E urrej deri ne kocka. Ma neverit e shpif pa limit. Eshte burimi i çdo sjellje te keqe. Sidomos kur ajo flet ne emer te diturise.
Mortje po iu them.
 
Paragjykimin;
Tradhetine;
Abuzimin ndaj te pambrojturve;
Mungesa e empatise;
Korrupsionin;
Etj.
 
Rrenat,
Hatërmbetjet për gjëra të vogla,
Për Zotin pse me rrejt: e urrej kur unë flas tamam dhe dikush tjetër më përgjigjet me fjalor vulgar.
 
Kur vonohen.
Bezdia ime kur me thua do jem viks ne kte ore,ec fiks.
Por ta bejn e si per inat se e dine se ti e ke bezdi.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.