• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Champions League 2019

Cili mendoni se fiton Champions League 2019

 • Tottenham Hotspur

  Votes: 5 31.3%
 • Liverpool

  Votes: 11 68.8%

 • Total voters
  16
 • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,040
Mosha
35
Location
Space
Jepni parashikimet tuaja se cili ekip do te jete fituesi i Champions League 2019
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,040
Mosha
35
Location
Space
@Milanisti dhe une Milanist jam por te themi te verteten Milani ka vite qe e ka humb shkelqimin e tij. Per sa kohe do jete nje ceshtje biznesi dhe jo nje qellim pasioni apo argetimi nuk shoh ndonje shprese ne horizont.
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
E mer totenham
 

_xhelozi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,095
Se harrojm po qa ti liverpuli duket me i fort me klopp duke dit qe ai gjith jetenn e vet ka kopju arrigo sakin e milanit ..

Degjohemi mbas 2 vitesh n champions ne milanistat se as per n europ sdo luajm ket vit
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,530
Location
Tiranë
Liverpool e fiton:p

Po europa leaguen kush e fiton? Arsenal apo chelsea?:p
 

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,119
Chelsea fiton dopiete hazard....mustafi ose xhaka me tkuqe....sja sheh kush hajrin shqiptarit 😂😂😂
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Totenham
 

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,040
Mosha
35
Location
Space
Forumistat qe votuan dhe qelluan ne shenje kane fituar nje lavatriqe 3-fazore Beko made in China! 😂😂😂
Tema mbyllet!
 
Status
Not open for further replies.
Top