Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Ciftet 'virtuale'...:D

Mr. A

In vino veritas! 🍷
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Mar 18, 2020
Mesazhe
3,922
Pëlqime
2,787
Pikë
113
Harom alkooli ca na shtyn nga xhehenemi qe allahu na rujt 🙄
Sa tboj 21 direkt bebin ndor 🤣
Bebin? Apo shkrujte gabim padashje biberonin? 😜😄
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANGELIQUE

α
Kontributor
Regjistruar më
Jul 15, 2017
Mesazhe
5,687
Pëlqime
8,679
Pikë
113
Location
The dark side of Heaven
Nuk qenka aq e lehte me bere cifte...edhe pse virtuale.

Sot e Shtune ..lexoni avash avash e mos flisni ...mendohuni njehere mire e neser thoni po ose jo te bejme liste tjeter :p

Disa i kam bere çift jo vetem njehere qe te kene mundesi zgjedhje , ose le t' mbajne sa te duan.

Ju uroj nje fundjave sa me te bukur te gjithve.

@Sara & @molecule
@Dorina & @Milanisti
@Adriano Sole & @Kosoovaarkaa
@ANABELA & @Ai_Tipi
@Sole & @Miic^^^777
@Lori & @Opium
@CaTaLeYa & @Kevin19
@Itss_girl & @Dejv
@Claa & @RTL
@anna ana & @Passion
@Pinki & @Haters
@Fiore & @Ai_Tipi
@ANGELIQUE & @PepsiNyc
@Madam_Baby @Juno
@Alea & @Çomi
@Marsi & @Edwart
@Perla & @Mr. A
@Bjondina2019 & @Ai_Tipi
@Ersaa & @HIM
@Raina & @R
@Alda79 & @Premium
@Coko & @el_professor
@Hatixhe & @Nikoo
@Nicktjeter & @Passion
@Alea & @Ai_Tipi
@ANABELA & @Opus
@Ayla-Ayla & @BjOnDi
@Sara & @Mr. A
@Ledia & @Pansophia
@Sole & @Noah
@Error & @Zap
@Bjondina2019 & @NOUR
@Bardha & @harbin.o98
@Relax1 & @RRUGACII
@Rüya & @cyb3r
@Bjondina2019 & @R

@Sara & @Ai_Tipi :p
@Çomi & @Ai_Tipi 🙈

@Dea meqe ka agjeruar 1 muaj ka nevoje per ca pushime...
Dea Une kam @BRABUS mi 😍🥰
Pepsin bej me nje tjeter 👩
 
Reactions: Dea

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
5,619
Pëlqime
6,945
Pikë
113
Ok ekspert i midhjes e i peshkut!:D


P.S nk kam ardhur jo!:D
si ske ardhur?
une vura protezat e reja per ty , do therr dashin e kopes sot :p
 

Kosoovaarkaa

Dada police👮‍♀️
Kontributor
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 7, 2018
Mesazhe
8,528
Pëlqime
6,935
Pikë
113
Mosha
22
Nuk qenka aq e lehte me bere cifte...edhe pse virtuale.

Sot e Shtune ..lexoni avash avash e mos flisni ...mendohuni njehere mire e neser thoni po ose jo te bejme liste tjeter :p

Disa i kam bere çift jo vetem njehere qe te kene mundesi zgjedhje , ose le t' mbajne sa te duan.

Ju uroj nje fundjave sa me te bukur te gjithve.

@Sara & @molecule
@Dorina & @Milanisti
@Adriano Sole & @Kosoovaarkaa
@ANABELA & @Ai_Tipi
@Sole & @Miic^^^777
@Lori & @Opium
@CaTaLeYa & @Kevin19
@Itss_girl & @Dejv
@Claa & @RTL
@anna ana & @Passion
@Pinki & @Haters
@Fiore & @Ai_Tipi
@ANGELIQUE & @PepsiNyc
@Madam_Baby @Juno
@Alea & @Çomi
@Marsi & @Edwart
@Perla & @Mr. A
@Bjondina2019 & @Ai_Tipi
@Ersaa & @HIM
@Raina & @R
@Alda79 & @Premium
@Coko & @el_professor
@Hatixhe & @Nikoo
@Nicktjeter & @Passion
@Alea & @Ai_Tipi
@ANABELA & @Opus
@Ayla-Ayla & @BjOnDi
@Sara & @Mr. A
@Ledia & @Pansophia
@Sole & @Noah
@Error & @Zap
@Bjondina2019 & @NOUR
@Bardha & @harbin.o98
@Relax1 & @RRUGACII
@Rüya & @cyb3r
@Bjondina2019 & @R

@Sara & @Ai_Tipi :p
@Çomi & @Ai_Tipi 🙈

@Dea meqe ka agjeruar 1 muaj ka nevoje per ca pushime...
E un skam agjeru a😥 po ndasht ta shof mas bajrami qet ardianin
 

Alea

You Decide! :):
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
7,836
Pëlqime
8,128
Pikë
113
Nuk qenka aq e lehte me bere cifte...edhe pse virtuale.

Sot e Shtune ..lexoni avash avash e mos flisni ...mendohuni njehere mire e neser thoni po ose jo te bejme liste tjeter :p

Disa i kam bere çift jo vetem njehere qe te kene mundesi zgjedhje , ose le t' mbajne sa te duan.

Ju uroj nje fundjave sa me te bukur te gjithve.

@Sara & @molecule
@Dorina & @Milanisti
@Adriano Sole & @Kosoovaarkaa
@ANABELA & @Ai_Tipi
@Sole & @Miic^^^777
@Lori & @Opium
@CaTaLeYa & @Kevin19
@Itss_girl & @Dejv
@Claa & @RTL
@anna ana & @Passion
@Pinki & @Haters
@Fiore & @Ai_Tipi
@ANGELIQUE & @PepsiNyc
@Madam_Baby @Juno
@Alea & @Çomi
@Marsi & @Edwart
@Perla & @Mr. A
@Bjondina2019 & @Ai_Tipi
@Ersaa & @HIM
@Raina & @R
@Alda79 & @Premium
@Coko & @el_professor
@Hatixhe & @Nikoo
@Nicktjeter & @Passion
@Alea & @Ai_Tipi
@ANABELA & @Opus
@Ayla-Ayla & @BjOnDi
@Sara & @Mr. A
@Ledia & @Pansophia
@Sole & @Noah
@Error & @Zap
@Bjondina2019 & @NOUR
@Bardha & @harbin.o98
@Relax1 & @RRUGACII
@Rüya & @cyb3r
@Bjondina2019 & @R

@Sara & @Ai_Tipi :p
@Çomi & @Ai_Tipi 🙈

@Dea meqe ka agjeruar 1 muaj ka nevoje per ca pushime...
E gjith qellimi @Ai_Tipi 😜

@Ai_Tipi dhe 7grat e tij o sulltan sulejmani
😂😂😂
Mendova se ja don te miren ti ja dashje te kecen ne mesin e 7gocave😂😂😂😂😂
 

Dea

Amerikane 😛
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
3,728
Pëlqime
4,352
Pikë
113
E gjith qellimi @Ai_Tipi 😜

@Ai_Tipi dhe 7grat e tij o sulltan sulejmani
😂😂😂
Mendova se ja don te miren ti ja dashje te kecen ne mesin e 7gocave😂😂😂😂😂
Nuk e kam fut mes shtrigave po mes bjondeve me te bukura e te embla qe ka rruzulli toksor 😍
Shpresoj ti pelqeje supriza @Ai_Tipi t 🤗
 

Alea

You Decide! :):
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
7,836
Pëlqime
8,128
Pikë
113
Nuk e kam fut mes shtrigave po mes bjondeve me te bukura e te embla qe ka rruzulli toksor 😍
Shpresoj ti pelqeje supriza @Ai_Tipi t 🤗
Ku bejn bashk 7bjonde shendrrohen ne shtriga😂😂😂😂😂
 
Reactions: Dea

Dea

Amerikane 😛
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
3,728
Pëlqime
4,352
Pikë
113
Ku bejn bashk 7bjonde shendrrohen ne shtriga😂😂😂😂😂
Qendroni te ndara ne tema te ndryshme..e nga 1 buzeqeshje dhurojani se me aq knaqet ai 😅.
 

RRUGACII

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 26, 2020
Mesazhe
315
Pëlqime
337
Pikë
63
Nuk qenka aq e lehte me bere cifte...edhe pse virtuale.

Sot e Shtune ..lexoni avash avash e mos flisni ...mendohuni njehere mire e neser thoni po ose jo te bejme liste tjeter :p

Disa i kam bere çift jo vetem njehere qe te kene mundesi zgjedhje , ose le t' mbajne sa te duan.

Ju uroj nje fundjave sa me te bukur te gjithve.

@Sara & @molecule
@Dorina & @Milanisti
@Adriano Sole & @Kosoovaarkaa
@ANABELA & @Ai_Tipi
@Sole & @Miic^^^777
@Lori & @Opium
@CaTaLeYa & @Kevin19
@Itss_girl & @Dejv
@Claa & @RTL
@anna ana & @Passion
@Pinki & @Haters
@Fiore & @Ai_Tipi
@ANGELIQUE & @PepsiNyc
@Madam_Baby @Juno
@Alea & @Çomi
@Marsi & @Edwart
@Perla & @Mr. A
@Bjondina2019 & @Ai_Tipi
@Ersaa & @HIM
@Raina & @R
@Alda79 & @Premium
@Coko & @el_professor
@Hatixhe & @Nikoo
@Nicktjeter & @Passion
@Alea & @Ai_Tipi
@ANABELA & @Opus
@Ayla-Ayla & @BjOnDi
@Sara & @Mr. A
@Ledia & @Pansophia
@Sole & @Noah
@Error & @Zap
@Bjondina2019 & @NOUR
@Bardha & @harbin.o98
@Relax1 & @RRUGACII
@Rüya & @cyb3r
@Bjondina2019 & @R

@Sara & @Ai_Tipi :p
@Çomi & @Ai_Tipi 🙈

@Dea meqe ka agjeruar 1 muaj ka nevoje per ca pushime...
🤣🤣🤣🤣 paske pi ja paske kajt nanen🤣🤣 @Ai_Tipi e @Bjondina2019 i ke ciftezu me Turne me duket🤣🤣🤣
 
Reactions: Dea

RRUGACII

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 26, 2020
Mesazhe
315
Pëlqime
337
Pikë
63
Mos ke pire ti qe ngutesh e nuk lexon cfare kam shkruar ne krye te emrave.
Apo te mbeti merak qe ste kam vendos dhe ty mundesi zgjedhje ? 🤔
E pra se skam pune tjeter 🤣🤣🤣 flm qe nuk me mundove te mendohem te zgjedh, sdo ta harroj kete nder🤣🤣🤣
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top