Ciftet 'virtuale'...:D

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Haters

Shot`Gun
ANETAR ✓
Mesazhe
3,747

Dibrani

😊
ANETAR ✓
Mesazhe
2,180
Mosha
26

Haters

Shot`Gun
ANETAR ✓
Mesazhe
3,747
  1. U make me happy
  2. U dare me to be a better version of my self
  3. U follow me and you push me
  4. Un kam met dash edhe ne ato momente kur nuk je capable to love urself
  5. Un te deshta edhe ne ate periudhen qe mkishe inat ose spaku hiqeshe sikur me kishe
  6. Ne falim njeri tjetrin shpejt packa ndodh
  7. Ne kuptohemi shum mire ne shaka e gjera por dhe kur skuptohemi we go all in me kuptu prap se prap
  8. Hapim rruge njeri tjetrit edhe kur e dim qe njeri o gabim
  9. Ti pranon banalitetin tim e mwnyren time te se shprehurit...gje qe do ndihmoje me jetu ne harmoni :p
  10. You see and you love the next best version of me.
@Zana mjaftojn?
 
Top