Ciftet 'virtuale'...:D

itoni

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
553
Ciftet e dites per sot . Kam bere nje lidhje ku anetaret bejne te njenten rruge TE perditshme..... por qe nuk takohen njeri me tjetrin . So they miss each other passing by .. but I think they match together .🔥🔥

@Dorina & @Artin
@Alea & @itoni
@Jetmira & @_xhelozi
@Weda & @Haters
@Mosuhallakat & @Egisa
@Dibrani & @Marsi
@Barnaba & @Maybe
Sjam kundra me ec me kto anglezet 😹por qekan ngrit proteste nje pjese 😹meqe rri dhe ti anej :p pse sme ciftove me veten :p


Sa qeka merzit ky @Dibrani 😹😹😂😂
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Mesazhe
10,178
  1. U make me happy
  2. U dare me to be a better version of my self
  3. U follow me and you push me
  4. Un kam met dash edhe ne ato momente kur nuk je capable to love urself
  5. Un te deshta edhe ne ate periudhen qe mkishe inat ose spaku hiqeshe sikur me kishe
  6. Ne falim njeri tjetrin shpejt packa ndodh
  7. Ne kuptohemi shum mire ne shaka e gjera por dhe kur skuptohemi we go all in me kuptu prap se prap
  8. Hapim rruge njeri tjetrit edhe kur e dim qe njeri o gabim
  9. Ti pranon banalitetin tim e mwnyren time te se shprehurit...gje qe do ndihmoje me jetu ne harmoni :p
  10. You see and you love the next best version of me.
@Zana mjaftojn?
👌

& Po vazhdove kshu ti ... u going to steal my ❤🔥😝😝
 

Mosuhallakat

NEVER GIVE UP
ANETAR ✓
Mesazhe
1,600
Look at your vajza perfekte qe thoje mbreme. Mos hap shum syt 😊
Falimnderit per kshillen!
Vetem ate e shikoj ne fakt , por nuk e kuptova kete pjesen me “lini rahat”.. , te kam ren ne qaf me dicka dhe nuk e di ?! Apo ishte shaka e jotja! 😊

ps: une as qe tu drejtova ty 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
 

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Mesazhe
10,178
@Zana, i thuaj partneres te me pergjigjet se per ndryshe do te te ngacmoj ty... e do behem hasem me gjysmen e forumit! :p
K’to qe nuk kundershtojne... it means qe Jane Dakort . :p

Ps... ne lidhje me mua & per mua ... kot sa me ka dalur nami se asnje nuk e ve ujin ne zjarr per mua . 😹😹
 

Mosuhallakat

NEVER GIVE UP
ANETAR ✓
Mesazhe
1,600
Meqense protestoi mosuhallakat tha pse sme ciftezon me veten , ec tani thelle thelle e kuptove ti.... 😜🤣
hec iher punoma ket dit te zymt me fije bore 🥳
 

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Mesazhe
10,178
Meqense protestoi mosuhallakat tha pse sme ciftezon me veten , ec tani thelle thelle e kuptove ti.... 😜🤣
hec iher punoma ket dit te zymt me fije bore 🥳
No no ... komshi , avash ti .. @itoni tha nuk kam kundershtime me angleze, indicating that he is happy with the choice .

Ate pjesen e dyte e shtoi gjoja per shoqerine.. but it doesnt count , sepse e tha sa per sy e faqe perderisa edhe nuk kundershtoi...e qe ti dale dicka nga TE dyja Anet when it comes to it .. He is clever dude 😹

Ps... komshi I’m never going to match u with @Alea , she is like my sister and ti e luan bishtin lart e poshte komshi.. I see u all the times :p ...so I can’t . 😹
 
Top