• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ciftet 'virtuale'...:D

Status
Not open for further replies.
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MaYaDa

Don't touch...
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,214
@Dorina ku e pe xhelozin time mi goc!?
Un cik ndihm kerkova nga ju :p

U pa puna,duhet me pervesh monget se forumi at pune ka :D
 

Animals

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
163
Location
Lisboa
Mos me thuaj qe je akoma me simpatik se ky né foto, se do te te martoj :p
hahahha Elaa po e kam te martuar plaken. Pse do te ma martosh serisht?
Elaa rendesi ka pamja e shpirtit, jo fizikja thone ca e ca 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 lot kamikaz si Memati 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Status
Not open for further replies.
Top