• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ciftet 'virtuale'...:D

LUCKY-STRIKE

Jam❤️Unike❤️Vip
Stafi i forumit
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,045
Likes
5,611
Age
27
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
4,127
Likes
5,438
Vinjol me.......
@Dorina luj venit dreq se te mbeta ne dere
 

Amara_La_Negra

Trust No One
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,912
Likes
2,128
Age
27
Paskan ngel komentet te faqja 69.mos komentoni mo. kush u ciftezu,u ciftezu.ju beqaret lyni muret e bjerini pianos😂😂😂😂😂😂. @MrCool love u dhe kur te vish ne shpi gjysem kile buk sill 😂😂😂😂😂😂