• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ciftet 'virtuale'...:D

Animals

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
63
Likes
58
Location
Cuba
Mos me thuaj qe je akoma me simpatik se ky né foto, se do te te martoj :p
hahahha Elaa po e kam te martuar plaken. Pse do te ma martosh serisht?
Elaa rendesi ka pamja e shpirtit, jo fizikja thone ca e ca 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 lot kamikaz si Memati 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Ariela

Alone!!!!!!
Princesha Forumit
Mesazhe
1,274
Likes
894
hahahha Elaa po e kam te martuar plaken. Pse do te ma martosh serisht?
Elaa rendesi ka pamja e shpirtit, jo fizikja thone ca e ca 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 lot kamikaz si Memati 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Mirmengjesi, clidhje ka mamaja juaj ishte né kuptimin qe do te te mar per burr une, sja lejoj kurr vetes te ofendoj nga prinderit ! ☺️ Sja lejoj vetes fare ofendimin!Edhe sa per pamje je simpatik dryq sidomos né kete foto , trunin ma heq è kam vendos o te mar per burr o plas :p
 

Animals

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
63
Likes
58
Location
Cuba
Mirmengjesi, clidhje ka mamaja juaj ishte né kuptimin qe do te te mar per burr une, sja lejoj kurr vetes te ofendoj nga prinderit ! ☺️ Sja lejoj vetes fare ofendimin!Edhe sa per pamje je simpatik dryq sidomos né kete foto , trunin ma heq è kam vendos o te mar per burr o plas :p
@Ariela hahaha sa mire qe do kalosh me vjehrren, eh? O @Ariela pse mbytesh me nje pike uje ahaha a thua nuk te kuptoj une? Une e di se çfare ke ne mendje ti qe kur ben log in :p @Ariela
 

Ariela

Alone!!!!!!
Princesha Forumit
Mesazhe
1,274
Likes
894
@Ariela eshte ashiqare qe ai person ne foto nuk jam une. Po te me shohesh ne foto do plasesh :p:p:p
Une te plas per ty , biriiiiiiii sa keq me vjen te te them qe te jesh Edhe div holivudi se sme intereson e sma prish mendjen ; )

@Ariela hahaha sa mire qe do kalosh me vjehrren, eh? O @Ariela pse mbytesh me nje pike uje ahaha a thua nuk te kuptoj une? Une e di se çfare ke ne mendje ti qe kur ben log in :p @Ariela
Ti mua me kupton 😂😂😂😂 aaaaa djal i mbar sa koh te duhet te me njohesh ehhhhhuuuuuaaaaaaa Edhe e keqa eshte se kur ti te me njohesh mua une te kam len targen me koh :p