Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ciftet virtuale 😍🙈😍

Rrelse

🍁🍂🍃zikaltër🍃🍂🍁
Writer
Award
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
45,998
Mua mos më vini në këtë listë.
Fëlëmë.
 

Mignonne

STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Aug 8, 2020
Mesazhe
28,757
Çifte ejani po ju kurorzoj per disa dite 😛
Pa humbur kohe fillojm me çiftet per kete jave te cilet jan.

@Shkupjanee und @Nanushi mos te guxoj tju ndaj njeri se ja thyeva gishtat.
Nuse @Nikoleta und @centos 2- gisht sherbet mos e mbaroni te gjithe bakllavan 😛
@Rrelse und @Mysterious 🙈🙈ika un.
@Juno und @Jana juno te kam xhan 😌
@Claa und @Mo. Embelsiren e forumit te dhash.
@Fiore und @i_shemtut i vetmi qe nuk pickon grerza 🤐
@Nerv und @Privat_man hellou privat je per privat?? 😛
@Ersaa und @ALADINI ishalla te del ai i fotos,kthime nuk pranojm🤭
@Locka und @news24 raportoni te rejat e fundit🧐
@Gjyshi und @Ema jepja kuroren vrap 😏
@Dea und @Klodii 😘😘
@Bjondina &E und @Noah hola 🙋🏼‍♀️
@Ylli5* und @E*A* o ylli je t'aime
@Whiskey und @tekila 😜😜
@ABC und @jlo 😋😋


Keta ishin çiftet e javes ose 2 diteve ne vazhdim,si ta shikoj un situaten 😆😆
@Kiddo @Imp4ct @Mignonne do lozin cingla,do kishim vajt ne Dubai po ce do me mire se mos humbasim rruges.😏😏
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja