Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cila do te ishte pergjigjja juaj nese ky ose kjo lart jush do tju propozonte...

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,306
Pëlqime
7,658
Pikë
113
<< Eshte thjesht nji loje >>
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,957
Pëlqime
17,352
Pikë
113
Location
Space
jo
 

Iva

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 9, 2019
Mesazhe
9,518
Pëlqime
4,619
Pikë
113
Te pyet dy here prifti?Do apo do?se do them po kesaj radhe😂😂😂
 

Tiku

girl's lover ...
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 16, 2018
Mesazhe
1,102
Pëlqime
630
Pikë
113
Location
Kurkund Land
Po te propozonte kjo, JO do i thosha sepse nuk me puqet karakteri me ty. :p
 
Reactions: Iva

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,184
Pëlqime
40,460
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Do i thoja ler Buqen e të jap xhevap :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top