• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cila është arsyeja që frekuentuat forumin sot

Universal

Freelance Developer Netedy
Stafi i forumit
Administrator/e
Mesazhe
1,789
Likes
1,607
Age
28
Location
127.0.0.1
#1
Cfarë ju shtyn të futeni shpesh në forum..

P.S Për të lexuar çfarë ka ndodhur nëpër botë, kuriozitetet! Për të folur me një grup shoqëror më të ngusht! Për të lexuar dhe bërë komente dhe për të dhënë mendimin tim në ndonjë temë! të tjerat më pas!
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
7,787
Likes
1,516
#2
Arsyja ime eshte se ketu mund te njohesh chatista né nje pikveshtrim tjeter duke par kendveshtrimin e tyre né tema te ndryshme. Edhe mund te lexosh kuriozitete te ndryshme eshte nje hapje orizonti. Por dhe nje vend ku mund te shprehesh mendimin opinion dhe ndjenjat e e tua
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,991
Likes
3,404
#10
Arsye aryse jo në fakt, vetëm për të lexuar ...por është Forum që i mungon debati, temat...duket sikur të gjithë futen për të flirtuar dhe ngacmuar :)
Mbase ka të bëj dhe ajo që është Forum i ri.
 

Gone_With_The_Wind

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
963
Likes
740
#12
Arsye aryse jo në fakt, vetëm për të lexuar ...por është Forum që i mungon debati, temat...duket sikur të gjithë futen për të flirtuar dhe ngacmuar :)
Mbase ka të bëj dhe ajo që është Forum i ri.
Ky është një forum i ri dhe ne duhet ti japim një shans, ne të gjithë mund të kontribojm për ta bërë këtë forum pak më të mirë dhe me interesant :)
Nëse dikush dëshiron të flirtojë, nuk na interesojn, të gjithë mbajn pergjigjsi për veten e tyre!
prej meje një mbrëmje të bukur :)
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,991
Likes
3,404
#14
Ky është një forum i ri dhe ne duhet ti japim një shans, ne të gjithë mund të kontribojm për ta bërë këtë forum pak më të mirë dhe me interesant :)
Nëse dikush dëshiron të flirtojë, nuk na interesojn, të gjithë mbajn pergjigjsi për veten e tyre!
prej meje një mbrëmje të bukur :)
Kalofsh bukur Moon :)

Thash, mbase ka të bëj dhe kjo që është i ri si Forum.
Ishte një koment i thjesht, mbi atë që kam arritur të lexoj.
 

Unknown

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
1,599
Likes
332
Age
119
#17
Ju po kerkoni nga nje forum 2 mujorsh ate qe se ka Albnetwork qe ka vite .. Shkoni e lexoni 2000 antar 4 aktive ;) ktu 10 antare 3 i ke mese aktiv cdo dite ;)
Nuk mund te besh krahesime se fundja dhe ai forum ka pasur kulmin e tij dhe mbase seshte as koha me e mire per forume por ky eshte me teper problem organizimi dhe kontributi, ketu perfshihen me teper ne tema chit chati (perfshi dhe une dhe pse skam ardhur me kete ide), nese temat nuk formulohen mire apo nuk hapet ndonje per aktualitetet e dites dhe diskutimi i chatit te rri pak menjane, ky forum i tille do rri.

Pavarsisht se ne bejme shaka dhe shumica mundohet te mos prishi qefe, per hir te vertetes smund te presesh gje kur nje stafist hap teme me titull "?????" hajt mere vesh cka dashur te thote autor me ate.
 
M

Miiqtel_M7

Guest
#18
Ne ato pik pytje mund te shprehesh cdo gje ndoshta kjo esht ideja ... Forumi AN me 2000 anetar mund tma thuash kulmo sa mund tjet? Sepse max 15 forumist aktive ka patur .. Nese i thua kulm 15 nga 800 te viteve tmeparshme sdi ca tthem .. Pastaj ktu me 10 anetar 6 moderatore staff ske cfare pret Mire esht dhe kaq :)
 

Unknown

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
1,599
Likes
332
Age
119
#19
Un skam ndermend te permend emra forumesh se fundja po rrim ketu e quhet reklame ama e ke 1 dhe aktualisht me shume me shume antare aktive dhe me goxha me teper organizim.
Ndersa per kohen e shkuar, un mund te flas dhe per Balkanweb, TopChannel, ****** etj, por keto sjane forume te 2 vjeteve me pare por te 10-15, se di sa i ke kapur.
Gjithesesi ska rendesi, rendesi ka qe te perpiqen te gjithe per pak organizim.

Sa per ???? cdo njeri eshte i lire te hapi teme si te doje, por mund te hapet dhe !!!! dhe ne te vendosim cna ka cuditur, mund te hapet dhe ~ ~ ~ e te flasim per valezimet apo dallget e detit por te jesh i sigurt qe pervec jush qe hyni dhe thjesht prej hapesit te temes, ata qe hyjne per temen nuk shikojne asgje interesante ne tituj te tille apo ne permbajtje pa permbajtje :)