• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cila eshte kenga qe ju kthen pas ne kohe?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,800
Location
127.0.0.1
2 dele 300 pare :emoji_slot_machine:
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
Kam shume.. por me qe degjova Digi Digi te @Aeon mu kujtua kjo

 
G

Grandeur

Guest
Kaseta e pare per magnetofona qe ka sjelle vllai kur eshte kthyer nga greqia. Arsyeja pse jam i drejte sot e kesaj dite.

 
Last edited by a moderator:

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864

Ishte koha kur çdo mengjes dilte nga një puçërr e re në ballë!
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë

Ishte koha kur çdo mengjes dilte nga një puçërr e re në ballë!
Je bo si e shemtuara beti me keto puçrat..
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Je bo si e shemtuara beti me keto puçrat..
Ça të bëj, rashë në dashuri dhe më la vetëm, ajo iku po puçrrat mbetën! :p
 
Top