Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cila është këshilla kryesore që i jepni vetes tuaj, cdo dit?

Të mos rrëmbehem
Impusiviteti më penalizon
 
Mbaj kete qetesi qe ke gjithmonë ......
 
Mos ndrysho per asnje ...dhe qetesine tende mos e prish per asnje
 
mos shif vec tmirat se at dit kur tmgelesh pa sen do thush a meqen ta kisha at tkeqen :p
 
Sabër, veq sabër....
 
Mos prisni derisa çdo gjë të jetë thjeshtë e drejtë. Kurrë nuk do të jetë e përkryer. Do të ketë gjithmonë sfida, pengesa dhe kushte më pak se të përsosura. Edhe çfarë? Fillo tani. Me çdo hap që bëni, do të rriteni gjithnjë e më të fortë, më të aftë, me më shumë vetë-besim dhe do të jeni padyshim, më të suksesshëm.
 
Përshëndetje?
Buzëqeshja ime në fytyrën time nuk do të thotė, se jeta ime është perfekte.
Por une jam aq e forte sa e bej vete jetën dhe ditët perfekte?


Fytyra ime nuk ishte tani e buzëqeshur, sepse pranova kafen mbi rrobat e mia ?kjo ndodh pashmangërisht kur ka barriera per shpejtesine në rrugë dhe harruar duke degjuar muzike drejt e pėrmbi to
Por qesha????
Arsye: faleminderit, qe nuk ishte aq e nxehtë?
Lëkura✅

Jeta eshte e bukur, e nese nuk eshte kujt ja ndjen, e bejme vete?❣️
 
Qete. .....jeta eshte e jotja jo e te tjereve
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.