Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cila eshte menyra e hakmarrjes qe perdorni ndaj njerezve qe ju lendojne ?

Nk e di!Por vetem indiferente qe srri dot:p
Me ha perbrenda po nk e grrica/talla/ironzova icik :D
 
Ironizim !
Hakun ti ja merr tjeter kush :)
 
Jam indiferente.
Nuk ja vlen te harxhosh kohe per njerez qe ja vlejne.
 
Skemi kohe per te humb me hakmarrje lol ?ja lem zotit kto gjera !
 
Une i kam xhan njesoj njerezit qe me lendojne dhe pse mund te dukem dyfytyrshe sepse askush nuk e di si dhe sa me kane lenduar!
Por, nuk jam as e paftyre as shumefytyrshe.
Mbroj veten dhe ruaj te drejten dhe dinjitetin tim?
Por ata qe nuk e kane, se dine cdo te thote!
E kjo me ben te gezueshme edhe kur nuk jam e lumtur?
Dhe kjo do force te jeni te sigurt!
Force, qe e kane vetem zemrat e mira♥️
 
Plumbi del me plumb thon.,...
Gjithsesi varet e nga personi... ka persona qe dhe nuk mund ti lendoj pavarsisht gjithçkaje...
 
Heshtja
 
Une i kam xhan njesoj njerezit qe me lendojne dhe pse mund te dukem dyfytyrshe sepse askush nuk e di si dhe sa me kane lenduar!
Por, nuk jam as e paftyre as shumefytyrshe.
Mbroj veten dhe ruaj te drejten dhe dinjitetin tim?
Por ata qe nuk e kane, se dine cdo te thote!
E kjo me ben te gezueshme edhe kur nuk jam e lumtur?
Dhe kjo do force te jeni te sigurt!
Force, qe e kane vetem zemrat e mira♥️
Xhan si ke dot isoj nji qe re lendon edhe nji qe te jep shpirtin por thuj per gjona pa lidhje qe ste prishin pune sepse vallaj bilaj nami bohet ????? do me bo si e urte o serpente ??
 
Ne fillim e "karantinoj" veten prej tyre, pastaj bota eshte si "portokalli" rrotullohet, diku do t'me dalin ne "shteg"!?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.