• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cila pamje ju pëlqen në forum ?

Cila pamje ju pëlqen në forum ?

• Netedy v3

Votes: 9 60.0%
  • Default Style

Votes: 6 40.0%

• Total voters
    15
P

Pansophia

Guest
Kemi ndryshuar pamjen e forumit duke e përshtatur për qetësimin e syve dhe leximin e qetë. Nëse keni dëshirë të jepni mendimin tuaj jeni të ftuar të shkruani në këtë temë.

Rrelse

🍁🍂🍃Kuksiane🍃🍂🍁
Antari Muajit
Mesazhe
37,875
Vendndodhja
F.C. Internazionale
Ndryshimet janë risi por unë nuk ambjentohem dot.
Kshuqë versionin default kam

P

Pansophia

Guest
Ndryshimet janë risi por unë nuk ambjentohem dot.
Kshuqë versionin default kam

Pikerisht, duke qene se trendi sot eshte XenForo te jep mundesine te krijosh vertet versione te lezetshme.

Une preferoj Netedy v3 sepse ajo eshte bere monotone kudo qe te shohesh, @molecule nese vendoset edhe ndonje version Dark do ishte mire (fundja ka edhe njerez qe mund ta pelqejne.)

Anabela

____??____LarGuaR____?
Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
21,439
Kemi ndryshuar pamjen e forumit duke e përshtatur për qetësimin e syve dhe leximin e qetë. Nëse keni dëshirë të jepni mendimin tuaj jeni të ftuar të shkruani në këtë temë.
Ti e ke ndryshuar????
Me pelqwjne te dyja?

Vinjol

Larguar...... ne nji tjeter..... Dimension.......
ANETAR ✓
Mesazhe
3,149
Mosha
37
Vendndodhja
Fier
Me pamje kah deti do ish mire