Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cila pamje ju pëlqen në forum ?

Cila pamje ju pëlqen në forum ?

  • Netedy v3

    Votes: 9 64.3%
  • Default Style

    Votes: 5 35.7%

  • Total voters
    14

Pansophia

Themelues i forumit NETEDY
Kontributor
Regjistruar më
Sep 30, 2018
Mesazhe
530
Pëlqime
921
Pikë
93
Kemi ndryshuar pamjen e forumit duke e përshtatur për qetësimin e syve dhe leximin e qetë. Nëse keni dëshirë të jepni mendimin tuaj jeni të ftuar të shkruani në këtë temë.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Fuck corona
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,499
Pëlqime
38,761
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Ndryshimet janë risi por unë nuk ambjentohem dot.
Kshuqë versionin default kam
 

Pansophia

Themelues i forumit NETEDY
Kontributor
Regjistruar më
Sep 30, 2018
Mesazhe
530
Pëlqime
921
Pikë
93
Ndryshimet janë risi por unë nuk ambjentohem dot.
Kshuqë versionin default kam

Pikerisht, duke qene se trendi sot eshte XenForo te jep mundesine te krijosh vertet versione te lezetshme.

Une preferoj Netedy v3 sepse ajo eshte bere monotone kudo qe te shohesh, @molecule nese vendoset edhe ndonje version Dark do ishte mire (fundja ka edhe njerez qe mund ta pelqejne.)
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,470
Pëlqime
22,928
Pikë
113
Mosha
28
Kemi ndryshuar pamjen e forumit duke e përshtatur për qetësimin e syve dhe leximin e qetë. Nëse keni dëshirë të jepni mendimin tuaj jeni të ftuar të shkruani në këtë temë.
Ti e ke ndryshuar?🤔🤔🤔
Me pelqwjne te dyja😊
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,198
Pëlqime
16,209
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
"Kemi"
 

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,420
Pëlqime
6,811
Pikë
113
Pse sveni naj pornostarevne sfond ? Kot nje pyetje dhe ide gjeniale :p
 

Vinj0l

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
901
Pëlqime
936
Pikë
93
Location
Fier
Me pamje kah deti do ish mire
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top