Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cilat jane plazhet me te mira ne Shqiperi?!

Status
Not open for further replies.

SEO

Dangerous? I don’t know what it means.
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 24, 2018
Mesazhe
30
Pëlqime
58
Pikë
18
Mqse jemi edhe pak ne kohe verore vendosa te bejme nje top-10 me plazhet me te mira ne Shqiperi.

Ideja eshte te postojme sa me shume vende plazhesh dhe ne fund bejme perzgjedhjen si top 10.

Ksamil - Sarandë
Jalë - Himarë
Dhërmi - Himarë
Llaman - Himare


Sa me shume te postohet nje nder plazhet aq me shume pike do mare.
 
Last edited:

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
11,492
Pëlqime
11,613
Pikë
113
Nuk e di🤔🤔
Ne fakt jemi ne kohe vjeshtore tpakten ktej nga ne😁
 

ANABELA

<>_StRoNg___GirL_<>
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
12,830
Pëlqime
26,407
Pikë
113
Mosha
29
@SEO te keshilloj te shfletosh temat,para se te hapesh nje tille,sepse eshte nje tem e tille.
Tema mbyllet.😊
 

ANABELA

<>_StRoNg___GirL_<>
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
12,830
Pëlqime
26,407
Pikë
113
Mosha
29
Jugu
 
Reactions: SEO
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top