• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
PRINCESS
Mesazhe
770
Te meta: o icik po icik llafazan
Te mira: fal vec buzeqeshje
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
PRINCESS
Mesazhe
770
Te meta: sbesoj se gjen
Te mira: fal vec dashuri
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
PRINCESS
Mesazhe
770
Ska pytje prgj ato ne inbox
Te meta:sle ven pa u fut ?
Te mira:atje ku futet bon vec mir ?
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
887
Si gjë të mirë : Edhe kur i drejtohen me beb , llups e kështu gjërash , i merr me sportivitet .. nuk reagon keq.

Si të keqe : Kur fillon dhe bën rrëmujë tek tema pyetje - përgjigjjeve , gjithmonë duke komentuar mbi skedinat xP
 
M

Miicteel

Guest
Te meta: me fikso me ket perdorimin e ë-s ?
Te mira: ske ca ti shash floodistes , plot tmira ka :p
 
Top