Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 13, 2017
Mesazhe
769
Pëlqime
3,282
Pikë
113
Cilat jane te metat dhe te mirat e anetarit/es siper jush ??
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Isabela

Ca do?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 22, 2017
Mesazhe
293
Pëlqime
986
Pikë
93
Te meta se njoh me then te drejten por te mirat eshte gojeembel
 

Isabela

Ca do?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 22, 2017
Mesazhe
293
Pëlqime
986
Pikë
93
Hahahahahahahahahahahahahahh looooool kujtim te keq kemi coko :p
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 13, 2017
Mesazhe
769
Pëlqime
3,282
Pikë
113
Te meta: o icik po icik llafazan
Te mira: fal vec buzeqeshje
 

Isabela

Ca do?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 22, 2017
Mesazhe
293
Pëlqime
986
Pikë
93
Te meta..te plas ne dore si bomb lol te mira...cun kartoline :)
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 13, 2017
Mesazhe
769
Pëlqime
3,282
Pikë
113
Te meta: sbesoj se gjen
Te mira: fal vec dashuri
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
8,266
Pëlqime
11,507
Pikë
113
Te meta:nuk di
Te mira: esht si embelsire
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
8,266
Pëlqime
11,507
Pikë
113
Ha haaa kush je ti riiii
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,184
Pikë
113
Shoferi Taksise, hajde se nuk pres mo :d
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 13, 2017
Mesazhe
769
Pëlqime
3,282
Pikë
113
Ska pytje prgj ato ne inbox
Te meta:sle ven pa u fut ?
Te mira:atje ku futet bon vec mir ?
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
8,266
Pëlqime
11,507
Pikë
113
Ik fare se spo vij
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,184
Pikë
113
/me shef foton e profilit te Marsit, mirmbrema m/f? lol
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
869
Pëlqime
3,367
Pikë
113
Si gjë të mirë : Edhe kur i drejtohen me beb , llups e kështu gjërash , i merr me sportivitet .. nuk reagon keq.

Si të keqe : Kur fillon dhe bën rrëmujë tek tema pyetje - përgjigjjeve , gjithmonë duke komentuar mbi skedinat xP
 
M

Miicteel

Guest
Te meta: me fikso me ket perdorimin e ë-s ?
Te mira: ske ca ti shash floodistes , plot tmira ka :p
 

Rrelse

🍂🍃🍁🍂🍃🍁🍂🍃🍁
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
22,093
Pëlqime
46,373
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Te meta: luan skedina dhe eshte haromi 22
Te mira: respekton pafundesisht☺
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top