• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,022
Location
Tiranë
Të mira: e drejtpërdrejtë
Të këqija: po të vu para, ta merr shpirtin.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
E mire: qe osht Dorina

E mete: shum feministe...del nga realiteti per mbrojtjen e seksit vet :)
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,022
Location
Tiranë
Të mira: që vishet bukur, që është simpatik, që don @Soul shumëëëë etj
Të meta: që mi ngacmon gocat:mad:
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,022
Location
Tiranë
Të meta: bën këtë ikonën 👏
Të mira: eshtë si yll
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,022
Location
Tiranë
Te meta: qe luan me avatarin, cdo 1 minute e heq dhe e ve
te mira: qe eshte femra me e bukur ne forum
 
Top