Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Dorina

🔵⚫ zikaltër
VIP I FORUMIT
Kontributor
Mesazhe
14,202
Location
F.C. Internazionale
Të mira: e drejtpërdrejtë
Të këqija: po të vu para, ta merr shpirtin.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,391
E mire: qe osht Dorina

E mete: shum feministe...del nga realiteti per mbrojtjen e seksit vet :)
 

Dorina

🔵⚫ zikaltër
VIP I FORUMIT
Kontributor
Mesazhe
14,202
Location
F.C. Internazionale
Të mira: që vishet bukur, që është simpatik, që don @Soul shumëëëë etj
Të meta: që mi ngacmon gocat:mad:
 

Dorina

🔵⚫ zikaltër
VIP I FORUMIT
Kontributor
Mesazhe
14,202
Location
F.C. Internazionale
Të meta: bën këtë ikonën 👏
Të mira: eshtë si yll
 

Dorina

🔵⚫ zikaltër
VIP I FORUMIT
Kontributor
Mesazhe
14,202
Location
F.C. Internazionale
Te meta: qe luan me avatarin, cdo 1 minute e heq dhe e ve
te mira: qe eshte femra me e bukur ne forum
 
Top