• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,905
Profesioni, duhej t ishte bere aktore !

Njef boten e cudirave ! :p
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,589
Mosha
27
Te metat se di:
Te mirat,vlereson respektin.
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,905
Te meta : Hapet si vaj n lakra me t gjithe (megjithse e ben nga dashamiresia)
Te mira : Gjithmone e buzeqeshur.
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,905
Te mira : Nuk harron asgje ! Pothuajse... :p
Te Meta : Eshte nje shefe e vertete ne kuzhine, di te gatuaj githcka :p
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,905
Te mirat te kjo i shef me dylbi !
Te meta, nuk ja numeroj dot por 1 po ja them, merret me provokacione.
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,046
Location
Tiranë
Të mira: kur ia do:p
Të meta: stronzo:p
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
I cant even take the car to move out of albo till mext summer lol
Btw I luv australia not us
 
Top