Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,947
Profesioni, duhej t ishte bere aktore !

Njef boten e cudirave ! :p
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,947
Te meta : Hapet si vaj n lakra me t gjithe (megjithse e ben nga dashamiresia)
Te mira : Gjithmone e buzeqeshur.
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,947
Te mira : Nuk harron asgje ! Pothuajse... :p
Te Meta : Eshte nje shefe e vertete ne kuzhine, di te gatuaj githcka :p
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,947
Te mirat te kjo i shef me dylbi !
Te meta, nuk ja numeroj dot por 1 po ja them, merret me provokacione.
 

Missy

I wanna fly like an eagle To the sea
PRINCESS
Mesazhe
911
Te mirat: njeri pozitiv, i konumikushem , capken
Te metet: se njof mjaftushem
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,391
I cant even take the car to move out of albo till mext summer lol
Btw I luv australia not us
 
Top