Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,391
Ato hapur e kan puna osht se dal uj.pastaj :p se me.perzihet kur I shof jam.sensitiv I.ndjeshem bie shpejt ndashni
 

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Mesazhe
6,442
Te mirat: kafshe totalisht :p puq
Te keqiat: eshte bo forumist i fiksum hahahahah
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
Mesazhe
5,312
Mosha
27
Te mirat, eshte e dashur,te respekton.
Te metat, sme jep buzen.😂😂
 

Ariela

Alone!!!!!!
PRINCESS
Mesazhe
806
Te mirat: E thash me siper se i rriten veshet pastaj :p

Te metat : Nuk rren ic Po ic ic fare aman :p
 

Ariela

Alone!!!!!!
PRINCESS
Mesazhe
806
Te mirat qe o i omel
Te metat: qe sbesoj qe Jam tironse, Ene ti dhash me fakte puuuuuuu ca shpifsi u pa puna, Ene e martuar Ene jo tironse :p
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Mesazhe
1,291
Obobob meqen se ishe e martuar mjep numrin e burrit ti them te largoje cdo qe qe ka.una curva garuzhde gjitha gjitha mafje edhe varsen e peshqirave ne banjo :p
 
Top