• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
Ato hapur e kan puna osht se dal uj.pastaj :p se me.perzihet kur I shof jam.sensitiv I.ndjeshem bie shpejt ndashni
 

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Mesazhe
6,448
Te mirat: kafshe totalisht :p puq
Te keqiat: eshte bo forumist i fiksum hahahahah
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
Te mirat, eshte e dashur,te respekton.
Te metat, sme jep buzen.😂😂
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,001
Location
Tiranë
Te mira: E dashur me te gjithe
Te keqija: Merzitet nga germat
 

Ariela

Alone!!!!!!
PRINCESS
Mesazhe
800
Te mirat: E thash me siper se i rriten veshet pastaj :p

Te metat : Nuk rren ic Po ic ic fare aman :p
 

Ariela

Alone!!!!!!
PRINCESS
Mesazhe
800
Te mirat qe o i omel
Te metat: qe sbesoj qe Jam tironse, Ene ti dhash me fakte puuuuuuu ca shpifsi u pa puna, Ene e martuar Ene jo tironse :p
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Mesazhe
1,297
Obobob meqen se ishe e martuar mjep numrin e burrit ti them te largoje cdo qe qe ka.una curva garuzhde gjitha gjitha mafje edhe varsen e peshqirave ne banjo :p
 
Top