Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Milanisti

Larguar✌👋
ANETAR ✓
Mesazhe
1,902
Nje e keqe e madhe e ketij eshte qe,ja manipulon njera mendimin..zbor i ben..i beson jashte mase..edhe kur e ka te zezen te shkruar mbi te bardhe 😉
Universal!
 
Top