• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,956
Location
Tiranë
Të mira: është naqe yll
Të meta: mendjemadhe:p
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,956
Location
Tiranë
I ka hy vetja nqef
Një kat më lart.
 

Milanisti

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,535
Nje e keqe e madhe e ketij eshte qe,ja manipulon njera mendimin..zbor i ben..i beson jashte mase..edhe kur e ka te zezen te shkruar mbi te bardhe 😉
Universal!
 
Top