• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

U

Universal

Guest
Kush na manipulon mendimin mo, sepse po te thoje per nenen time edhe mundet, e vetmja qe nuk i mban dot inat ose ti dalesh kunder.

P.S Mos degjo grate e liga, se cfare thone posht e larte.. (Milanisti) e mete.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

PoetiPerlotur

Herojte kujtohen Legjenda nuk vdes kurre!
ANETAR ✓
Mesazhe
317
Mosha
33
Harron shpesh her te heqi banin kur vendos ban

Kerkon ndjese per vonesen 😂😂😂😂
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,632
Location
Tiranë
Të meta: bën statuse vuajtjesh
Të mira: arielë më
 

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Mesazhe
6,440
Te meta: dihet eshte milanist :p
Te Mira: me cfar e kam lexuar sta perton me ta plas me germa :p
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,632
Location
Tiranë
Te meta: sdi te kete
Te mira: shoqerohet me omelsina
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,632
Location
Tiranë
Të mira: plot
Të meta: se njoh shumë për të ia theksuar
 
Top