Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

U

Universal

Guest
Kush na manipulon mendimin mo, sepse po te thoje per nenen time edhe mundet, e vetmja qe nuk i mban dot inat ose ti dalesh kunder.

P.S Mos degjo grate e liga, se cfare thone posht e larte.. (Milanisti) e mete.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

PoetiPerlotur

Herojte kujtohen Legjenda nuk vdes kurre!
ANETAR ✓
Mesazhe
317
Mosha
33
Harron shpesh her te heqi banin kur vendos ban

Kerkon ndjese per vonesen 😂😂😂😂
 

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Mesazhe
6,399
Te meta: dihet eshte milanist :p
Te Mira: me cfar e kam lexuar sta perton me ta plas me germa :p
 
Top