Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
4,218
Mosha
25
Te meta : cik polemik
Te mira: duket cuni mire
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
4,218
Mosha
25
Te metat e stronzo
Te mirat e stronzissimo
 

Ariela

Alone!!!!!!
ANETAR ✓
Mesazhe
820
Te keqijat: eshte e mir me shum sec duhet’
Te mirat : sdi nga tja filloj ka shum :)
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
14,329
Location
Space
Ska te meta kjo vec te mira :)
 

Dorina

Zikaltër🖤💙
Kontributor
Mesazhe
17,917
Location
F.C. Internazionale
Të meta: spo më jep asnjë dorë në tema
Të mira: i dashuruar me të gjitha :p
 

PoetiPerlotur

Herojte kujtohen Legjenda nuk vdes kurre!
ANETAR ✓
Mesazhe
317
Mosha
33
Sjom tongerlliks..
Ps te meta? "krijon" mendime te pa qena
Te mirat? skan fund... :D
 
Top