• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
PRINCESS
Mesazhe
1,419
Mosha
24
Te meta : cik polemik
Te mira: duket cuni mire
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
PRINCESS
Mesazhe
1,419
Mosha
24
Te metat e stronzo
Te mirat e stronzissimo
 

Ariela

Alone!!!!!!
PRINCESS
Mesazhe
799
Te keqijat: eshte e mir me shum sec duhet’
Te mirat : sdi nga tja filloj ka shum :)
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,839
Location
Tiranë
Të mira: xhan xhan
Të këqija: humbën
 

Juno

VIP
Staff member
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,621
Mosha
35
Location
Prague
Ska te meta kjo vec te mira :)
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,839
Location
Tiranë
Të meta: spo më jep asnjë dorë në tema
Të mira: i dashuruar me të gjitha :p
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,177
Te meta : ben dhe punen e te tjerve
Te mira :nuk perton dhe na mban paster temat
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,839
Location
Tiranë
Të meta: sta përton
Të mira: mi shplodhën sytë kur e lexoj.
 

PoetiPerlotur

Herojte kujtohen Legjenda nuk vdes kurre!
ANETAR ✓
Mesazhe
319
Mosha
32
Sjom tongerlliks..
Ps te meta? "krijon" mendime te pa qena
Te mirat? skan fund... :D
 
Top