• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,794
Sjelljen e ka te mire

Te meta qe eshte pak si shume e ndjeshme, vetem kur e propozova une qendroj si shkemb i palekundur. :p
 

Iva

I/e Regjistruar
Mesazhe
9,540
Koprac ky mi?Ky duket kavalier i madh😝
Eme mire se nje te mete per sy e do robi😂
 

Iva

I/e Regjistruar
Mesazhe
9,540
Mos e degjo ate, aq kavalier jam sa shpesh me pyesin mos jam nipi Nene Terezes. :p
Ahahahhaah ndersa mua me thon Nene Tereza😂😂.Mos je gje nipi im?
Tema : te mira/ky rob do si ti shmang debatet
Te meta/nuk nevrikoset😝
 

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,794
Ca zhgenjimi, doja me tmor per gru me dole gjyshja ime.

Deklaroj qe sot po jap doreheqje te parevokueshme nga forumi, nuk e kaloj dot poshte gjithe kete zhgenjim.

Ishte kenaqesi! :p
 
Reactions: Iva

Iva

I/e Regjistruar
Mesazhe
9,540
/me Ufff hap dyert per kandidatet e tjere se @iMp4Ct kishte zene gjithe deren e spo i shihja me ne horizont.
Te meta/me trefishon moshen
Te mira/ishte i lezetshem dreqi(se tashme ke ikur)😝
 

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,794
Nuk do arrish te shohesh horizontin prape, kishte gjithe ate diamant para e ti ka errur syte, keto byrzylyket e sermit do te duken te padukshme. :p
 
Reactions: Iva
Top