• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,497
Sjelljen e ka te mire

Te meta qe eshte pak si shume e ndjeshme, vetem kur e propozova une qendroj si shkemb i palekundur. :p

Iva

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
8,544
Koprac ky mi?Ky duket kavalier i madh😝
Eme mire se nje te mete per sy e do robi😂

Iva

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
8,544
Mos e degjo ate, aq kavalier jam sa shpesh me pyesin mos jam nipi Nene Terezes. :p
Ahahahhaah ndersa mua me thon Nene Tereza😂😂.Mos je gje nipi im?
Tema : te mira/ky rob do si ti shmang debatet
Te meta/nuk nevrikoset😝

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,497
Ca zhgenjimi, doja me tmor per gru me dole gjyshja ime.

Deklaroj qe sot po jap doreheqje te parevokueshme nga forumi, nuk e kaloj dot poshte gjithe kete zhgenjim.

Ishte kenaqesi! :p

Reactions: Iva

Iva

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
8,544
/me Ufff hap dyert per kandidatet e tjere se @iMp4Ct kishte zene gjithe deren e spo i shihja me ne horizont.
Te meta/me trefishon moshen
Te mira/ishte i lezetshem dreqi(se tashme ke ikur)😝

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,497
Nuk do arrish te shohesh horizontin prape, kishte gjithe ate diamant para e ti ka errur syte, keto byrzylyket e sermit do te duken te padukshme. :p

Reactions: Iva