Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
7,593
- Te meta : Qe bien ne dashuri me te tera 🤦‍♀️🤭

- Te mira : Qe ka horizont ne pergjithesi, eshte i qeshur & easy 2mix 🙃
 

Dorina

🔵⚫ zikaltër
VIP I FORUMIT
Kontributor
Mesazhe
14,203
Location
F.C. Internazionale
Të mira: ka shalë yll
Të meta: si vjen zor për asigjoo😝
 

Artiina

TI NUK ME DOJE NUK LENDOHEN NJERZIT QE DON
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
3,786
Mosha
21
Te metat sdi skam pa te kjo
Te mira 👑 lele kaqurrele tii
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
VIP I FORUMIT
Mesazhe
9,993
Location
?? & ??
Te mirat eshte e cilter e drejtperdrejt

Te metat i jep renci gjonave pa lidhje kam von re
 

Iva

I/e Regjistruar
Mesazhe
9,540
Te mirat : pozitiv,shakaxhi,edhe serioz kur duhet
Te meta : spo calon gjekundi dreqin deri tani😝
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP I FORUMIT
Mesazhe
6,432
Te mira eshte teper e embel
Te meta e ndjeshme ,gje qe ne virtualitet meret si dobesi
 
Reactions: Iva

MaYaDa

Don't touch...
VIP I FORUMIT
Mesazhe
6,432
Te mira esht vetvetja
Te meta na fton me shkronja se ne realitet sja mban 🤣🤣
 

Artiina

TI NUK ME DOJE NUK LENDOHEN NJERZIT QE DON
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
3,786
Mosha
21
Te metat fottttttooo e profilit😂
Te mirat njeri mir mjafton kjo😊
 
Top