• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilat jane te metat dhe mirat e anetarit/es siper jush

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,888
- Te meta : Qe bien ne dashuri me te tera 🤦‍♀️🤭

- Te mira : Qe ka horizont ne pergjithesi, eshte i qeshur & easy 2mix 🙃
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,979
Location
Tiranë
Të mira: ka shalë yll
Të meta: si vjen zor për asigjoo😝
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,979
Location
Tiranë
Të mira : si shpirt
Të meta: rri me allti nbrez
 

Ai_Tipi

My Life My Rules
VIP I FORUMIT
Mesazhe
7,403
Location
?? & ??
Te mirat eshte e cilter e drejtperdrejt

Te metat i jep renci gjonave pa lidhje kam von re
 

Iva

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
9,525
Te mirat : pozitiv,shakaxhi,edhe serioz kur duhet
Te meta : spo calon gjekundi dreqin deri tani😝
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,739
Te mira eshte teper e embel
Te meta e ndjeshme ,gje qe ne virtualitet meret si dobesi
 
Reactions: Iva

MaYaDa

Don't touch...
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,739
Te mira esht vetvetja
Te meta na fton me shkronja se ne realitet sja mban 🤣🤣
 

Artiina

Heshtja flet sa 1000 fjal
PRINCESS
Mesazhe
3,207
Mosha
21
Te metat fottttttooo e profilit😂
Te mirat njeri mir mjafton kjo😊
 
Top