Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cilën ëmbëlsirë preferoni të hani në vitin e ri

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 5, 2018
Mesazhe
154
Pëlqime
89
Pikë
28
Mosha
28
Bakllava apo Panetone ?
Unë për vete bakllava
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

The-Cook

What Goes Around Comes around .. or so they say
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 14, 2018
Mesazhe
1,594
Pëlqime
949
Pikë
113
Panetone per vit te ri? Zakonisht e perdorin per Krishtlindje te pakten jashta kshu e di un
Per vete asnjeren nje shishen Jack will do the trick
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,957
Pëlqime
17,352
Pikë
113
Location
Space
Shëndetlije
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,154
Pëlqime
8,846
Pikë
113
Bakllavan e kam inat,sme pelqen.
Preferoj kekun,tortat e trileçet.
 

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Regjistruar më
Jan 30, 2019
Mesazhe
11,091
Pëlqime
6,676
Pikë
113
Edhe une se ha bakllavane ... ne shtepine time gatuhet vecas vetem per mua sheqerparja, Nuk e di se nga me ka ngelur kjo sepse te tere hajne bakllavane dhe me sa e mbaj mend veten time gjithmone kam preferuar sheqerparen 😍

I falenderoj Gjithmone qe e gatuajne akoma per mua, se vete nuk e bej dot 😶

 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,184
Pëlqime
40,460
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Bakllava apo Panetone ?
Unë për vete bakllava
Tradicionalja e jonë është bakllavaja, unë i ha ëmbëlsirat shumë por çuditërisht bakllavanë se kam shumë qejf..dhe preferoj ëmbëlsinë e ndonjë torte ose trileçeje..
Ama dhe bakllavasë ia shkëpus ndonjë racion.
 

Noah

🤨Nuk eshte sic duket, eshte me keq 🤨
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 9, 2019
Mesazhe
4,679
Pëlqime
5,667
Pikë
113
Location
Gjithandej
Shendetlie por e gatuar nga veriu
 

Leksi

Mashkulli ideal per nje femer😛
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 10, 2019
Mesazhe
3,256
Pëlqime
2,332
Pikë
113
Mosha
26
E si mund te haj embelsira kur une sksm dhembe😜😂😂😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top