Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cilën ëmbëlsirë preferoni të hani në Vitin e Ri?

Panetone per vit te ri? Zakonisht e perdorin per Krishtlindje te pakten jashta kshu e di un
Per vete asnjeren nje shishen Jack will do the trick
 
Shëndetlije
 
Bakllavan e kam inat,sme pelqen.
Preferoj kekun,tortat e trileçet.
 
Edhe une se ha bakllavane ... ne shtepine time gatuhet vecas vetem per mua sheqerparja, Nuk e di se nga me ka ngelur kjo sepse te tere hajne bakllavane dhe me sa e mbaj mend veten time gjithmone kam preferuar sheqerparen ?

I falenderoj Gjithmone qe e gatuajne akoma per mua, se vete nuk e bej dot ?

0068-C285-D480-44-B3-9176-0-C32-ADA4-EDFE.jpg
 
Bakllava apo Panetone ?
Unë për vete bakllava
Tradicionalja e jonë është bakllavaja, unë i ha ëmbëlsirat shumë por çuditërisht bakllavanë se kam shumë qejf..dhe preferoj ëmbëlsinë e ndonjë torte ose trileçeje..
Ama dhe bakllavasë ia shkëpus ndonjë racion.
 
Shendetlie por e gatuar nga veriu
 
E si mund te haj embelsira kur une sksm dhembe????
 
Bakllava edhe shendetlie qe do i bej vet ?
 
Duke qen i embel vet ?spara i kam qef embelsirat
 
bakllava spara me pelqen , kadaif me arra po
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.