• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cilen ngjyre do ja japesh personit siper?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
822
Cfar ngjyre shpreh kete mendim:
"@Zana, dua te jem fotografi tend heren tjeter kur ti te vishesh per te perballuar nje dite te nxehte dhe je mbeshtetur te muri per te bere disa fotografi."? (p.s. Kushtoj vetem £100 ora!)
 
Top