• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cili Anëtar/e i/e forumit te pelqen me shume ?

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,987
Likes
18,978
Age
26
Location
Tiranë
#50

Frank

Lovley :p :p :p
I Rregjistruar/e
Mesazhe
7,621
Likes
4,171
#51
Dua @vilma ime, pastaj @Shirin nga halli se me ka 5000 euro borxh, dhe ne fund por jo nga sasia e dashurise qe i falim njeri-tjetrit @Tisa ime. Ju dua zemrat e mia, pa ju jeta ime do ishte si nje bime pa uje, si nje oqean pa peshk, si nje makine pa karburant etj etj etj.